תיאום רכיבת התנסות

  מה סוג הברומפטון שמעניין אותך?

  מה המטרה?

  השאר.י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  מתי לחזור אליך?

  מדיניות פרטיות

  לוגו

  מדיניות הפרטיות שלנו

  הנתונים אותם אנחנו שומרים

  מי אנחנו

  אנחנו ברומפטון ישראל. החנות המדהימה שלנו נמצאת בכתובת אבן גבירול 35 תל אביב.

  מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

  תגובות

  כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

  יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות.
  מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

  מדיה

  בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

  עוגיות

  בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

  אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, נגדיר קובץ 'עוגיה' זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

  כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

  אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

  תוכן מוטמע מאתרים אחרים

  כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

  אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

  עם מי אנו חולקים את המידע שלך

  המידע הנשמר נמצא בידי חברת סיטיגו בע"מ ויש אפשרות שנשתפו עם חברת Brompton Bikes בריטניה.
  מעבר לכך אנחנו לא מעבירים פרטים לגופים אחרים אלא על פי חוק.

  משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

  במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

  עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

  להיכן אנו שולחים את המידע שלך

  תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל ולהסרק ל ידי מנועי חיפוש ולהופיע שם ללא שליטה שלנו.

  פרטי ההתקשרות שלך

  הפרטים האישיים נשארים בידי החברה ולא מועברים לשימושו של צד שלישי.
  החברה יכולה לעשות שימוש במידע לצורך ביצוע פעולות שיווקיות לקידום המוצרים המפורסמים באתר על פלטפורמות השונות שברשת.
  בהשארת פרטי התקשרות כאן באתר וברשתות המדיה החברתית המופעלות על ידינו, הנך מאשר\ת את רצונך בקבלת דיורים, הודעות-SMS, הודעות וואטסאפ ולרבות פניה טלפונית.
  המידע שיועבר אליך יכול לכלול מידע כללי, עדכונים, מידע טכני, מבצעים, פעילויות שטח ותוכן שיווקי בנושא ברומפטון ומוצרים ושירותים משלימים.